Servis kávovarů

Servis kávovarů, opravy kávovarů

Nebojte se nám svěřit Váš kávovar do opravy. Nejen, že dostanete dobrou cenu. Kvalitně váš přístroj opravíme. Servis kávovarů je připraven k Vašim službám.

Elpresso zajistí servis vašeho kávovaru na který pak poskytneme plnou záruku.

 

Zvolte náš servis a nebudete litovat. Na vašem kávovaru provedeme diagnostiku a řádně ho otestujeme. Zkontrolujeme veškerou funkčnost a dokonce si z něj uděláme kafe.

Na opravu poskytneme plnou záruku. Dohodneme se na způsobu předání Vašeho přístroje.

Jako bonus naše společnost nabízí zapůjčení náhradního přístroje, protože víme, že život bez kávy není možný.

 VOLEJTE: 731 652 192

Servisujeme běžně dostupné značky profesionálních kávovarů:

  • servis kávovarů JURA
  • servis kávovarů SAECO
  • servis kávovarů DeLonghi
  • a další…

Pro předání Vašeho kávovaru bude třeba:

Vypusťte vodu z přístroje a odstraňte zbytky kávy. Kávovar dobře zabalte a zabezpečte proti mechanickému poškození.

Nemůžeme ručit za poškození, která vzniknou při přepravě vlivem nevhodného zabalení.

Připojte poznámku o typu poškození a jak se to projevuje.

 

servis kávovaru
opravy kávovarů

 

Využijte prvotřídní servis kávovarů

Téměř každý člověk v dnešní době absolvuje každodenní, někdy i několikanásobný rituál zvaný „pitá kávy“. Ovšem co dělat, když se Váš jinak stoprocentně spolehlivý kávovar rozbije a Vy si nemůžete nutný ranní šálek připravit? Využijte spolehlivého servisu a opravy kávovarů a svěřte svůj kávovar do rukou skutečných profesionálů, kteří jsou připraveni poskytnout Vám bezkonkurenčně nízkou cenu a Váš přístroj pro přípravu kávy opět zprovoznit. Kromě toho je Vám ze strany společnosti Elpresso k dispozici i plná záruka na provedený servis, tudíž můžete při opětovném selhání Vašeho kávovaru přijít a nechat si jej zdarma opravit.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, kterému jsou pracovníci schopni vyjít vstříc po všech směrech, tudíž je se zákazníkem individuálně dohodnutý způsob a místo předání jeho přístroje. Součástí provedení servisu je i kompletní diagnostika a test funkčnosti, aby nedocházelo po předání k opětovným selháním. Během doby, ve které bude Vašemu kávovaru poskytnut kompletní servis, Vám bude společností jako bonus nabídnuto zapůjčení náhradního přístroje, protože život bez kávy pochopitelně není možný.

Pokud máte zájem o služby společnosti Elpresso, můžete kontaktovat zástupce společnosti telefonicky na telefonním čísle 731 652 192. Poskytovaný servis kávovarů je také možné objednat na přehledně koncipovaných internetových stránkách, na kterých zjistíte bližší informace a detaily o poskytované službě a informace nutné k uskutečnění předání Vašeho kávovaru. Mezi běžně servisované značky patří typy kávovarů Jura, Saeco, DeLonghi a další. Neváhejte a využijte bezkonkurenčně levnou službu, bez které se Váš každodenní život zajisté neobejde. Společnost Elpresso je připravena poskytnut kompletní a precizní servis kávovarů.